15 Farklı Yol İle Eşarp Bandana Bağlama Modelleri

Hanımlarımızın en önem verdikleri yeri neresi diye soracak olursak, sanırım saçlar ilk beş sırada yerini alır. Saçlar hanımlarımız için yani bizim için oldukça önemlidir. Saçlarımızı toplarken veya kafamızda çeşitli numaralar yaparken çeşitli aksesuarlardan yararlanırız. Genel olarak tercih ettiğimiz bu aksesuarlar eşarp, bandana gibi aksesuarlardır. Bu aksesuarların kendi içinde hoş görünmesi için yapılacak çeşitli düzenlemeler vardır. Bu yazımızda sizin için eşarp ve bandana bağlama modellerini paylaşacağız.

Bandana bağlamak sanıldığının aksine basit veya geçiştirilecek bir konu değildir. Bandana takan kişiler oldukça marjinal ve birbirinden farklı şekillerde bu bandanayı bağlarlar. Bandana bağlamak sizin bir yere girdiğinizde ilk dikkat çeken yeriniz olacaktır. Özellikle farklı renkte olan bu aksesuarların tercih edilmesi dikkatleri üzerinize çekecektir. Sizde bu konuda galerimizi inceleyerek farklı bandana bağlama modellerini öğrene bilir ve istediğiniz zaman uygulaya bilirsiniz.

Bandana Nedir Nasıl Kullanılır ?

Bandana genellikle soğuktan korunmak için değilde kafamızda güzel bir aksesuar olarak kullanılan bir kıyafettir. Banadana takan kişilerin saçları ön plana çıkar ve dikkatleri üzerine çekerler. Bandananın renklerinin özel olarak seçilmesi ve farklı şekillerde bağlanması sonucunda kişinin gözleri, yüzü ön plana çıkar. Bandana seçimi yaparken bir çok şey göz önüne alınmalıdır.

eşarp şal bağlama örnekleri

Bu göz önüne alınacak şeyler arasında bandana bağlama şekli, rengi, deseni en önemlileridir. Bandanalar bugün gitmiş olduğumuz bütün aksesuarcılar çok fazla sayıda ve çeşitte bulunmaktadır. Bandana almak isteyen kişiler her hangi bir yerden alabilir ve kullanabilir. Bu ürünü nereden aldığınız değil nasıl sunduğunuz önemlidir. Bandanalar kişilerin tarzını çok fazla yansıtmaktadır.

Örnek vermek gerekirse rock tarzı bandana takan kişilerin genellik motorcu ve rockcı bir görünüm yakaladıkları ortadadır. Fakat daha çok çiçekli minnoş bandana takan kişilerinde daha farklı bir tarzı olduğu ortadadır. Bandana bağlamak kolay ve önem verilmesi gereken bir iştir.

Eşarp Ve Şal İle Bandana Bağlama Şekilleri

Eşarp denildiğinde akla ilk gelen kapalı hanımefendilerimiz olsa da normalde kapalı olmayan kişilerin de eşarp taktığı bilinmektedir. Tarz amacı ile eşarp takan kişilerin eşarp veya şal bağlama şekillerini iyi bir şekilde biliyor olması önemlidir. Bunun yanı sıra bunları bağlamayı tam olarak yapamayan kişiler için şuan her yerde bulabileceğimiz hazır bandana örnekleri mevcuttur.

Bir bağlama gerekmeden lastikli olarak satılan bu bandana örneklerini bağlamaya gerek kalmadan bağlamış gibi direk kafamıza takabiliriz. Bu bizim güzel ve hoş görünmemiz konusunda içimizi rahatlatacak, uğraşmadan eşarp ve şal ile bandana bağlamamıza yardımcı olacaktır. Bu konuda uğraşmak sizin vaktinizi alır ve uğraşmaya vaktiniz yoksa sizde hazır bandanalar alarak kullanabilirsiniz.

Sizde bu yazımızı konu ile alakalı görüşlerinizi yaza bilir, diğer ziyaretçi arkadaşlarımız ile tecrübelerinizi paylaşa bilirsiniz. Aynı zamanda editörlerimize sormak istediğiniz her şeyi yorum bırakarak sorabilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
örgü işaretleri ve anlamları
Örgü Şablonlarında Geçen İşaretlerinin Anlamları

Örgü bir şekilde hanımlarımızın hayatına giren benzersiz bir...

evde pastane açması yapımı
Evde Kolay Pastane Poğaçası Nasıl Yapılır ?

Çocukken eve geldiğimde burnuma gelen harika poğaça kokuları...

x