20 Adet Tasarım Harikası Örgü Çanta Modeli

Sevgili hanımlar sezon başladı kış aylarının en popüler ürünlerinden olan örgü çanta modellerini ele alacağım bu konumda çünkü örgü çantalar geçmişten bugüne kadar her zaman aranmış ve revaçta olan ürünler arasındadır bu yüzden sizler için bir araya getirdiğim bu şık örgü çantalara yer vermek istedim.

Aslında yurt dışındaki yabancı sitelerde gezerken esinlendim ve birbirinden şık ve modern tığ işi çantalardan bulabildiklerimi indirerek galeri haline getirdim. Aralarında bir tane var ki çok beğendim ama ismi bende kalacak bu yüzden isim vermeyeceğim.

Örgü Çanta Yapımı Zor Mu

Aslında örgü ile ilgili bir bayan iseniz bu soruyu sormayacağınızı düşünüyorum.Çünkü bu çok geniş bir soru neden derseniz her örgünün kendine göre bir zorluğu var. Bu sizin baz alacağınız örgü modeline bağlıdır. Bu yüzden zordur veya kolaydır gibi bir genelleme yapamayacağım.

Fakat genel olarak düz bir çanta örme fikriniz varsa bu sizin için kolay olabilir, ama galerimizdeki gibi konsept ve modern bir çanta örme fikriniz var ise biraz daha düşünmelisiniz.

Örgü Çanta Nasıl Yapılır ?

Daha önce aslında örgü çanta yapılışı ile alakalı videolar paylaşmıştım. Sitemiz içerisinde arama yaparak bu konulara kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Fakat en kısa zamanda böyle şık bir örgü çantanın yapılışınu sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
Bavyera Tığ Örgüsü Yapılışı?

Bavyera örgüsü yapılışı hakkında detaylı bilgileri paylaşacağımız bu...

en güzel erkek bebek yelekleri
Erkek Bebek Yelek Modelleri ( Seçme Örnekler )

Merhaba hanımlar vazgeçemediğimiz örgü işlerinden birisi olan yelek modelleri ile...

x