21 Adet Genç Bayanlara Küçük Dövme Örnekleri

Genç kızların hatta orta yaşlı bayanların belli bir yaştan sonra hemen herkesin bir dövme yaptırma ilgisi olmuştur. Nazin bayanlar yaptıracakları dövmenin de kibar ve nazik olmasına genel de dikkat ederler. Bu yazımızda galerimizde sizin için hazırladığımız bayanlara küçük dövme modellerini paylaşacağız. Bu dövme modellerinden dilediğinizi dövmecinize göstere bilir veya istediğinizi yapabilirsiniz.

Dövme yaptırmak üzerine uzunca düşünülmesi gereken bir iştir. Çünkü dövmeler insan vücudunda kolay bir şekilde çıkmaz. Hatta duruma göre hiç çıkmayanlar veya çıkınca yara olarak iz bırakanlar oluyor. Bu sebepten dolayı dövme yapan kişilerin bu dövmeden sıkılmaması onun haricinde vazgeçmemesi gerekir. Bir tavsiye verecek olursam asla sevgilinizin adını, veya baş harfini dövme yaptırmayın.

Çünkü bazen hayat size farklı sonuçlar sunabiliyor. Bu sonuçlar neticesinde dövmeleriniz nefret edebilir, kendinize zarar verebilirsiniz.Bu sebepten dolayı dövmelerin semboller veya işaretler olmasına dikkat edin. Fakat yavrularımızın ismini dövme yaptıra bilirsiniz. Çünkü evlat hiç bir zaman atılmaz.

Dövme Nedir Nasıl Yapılır ?

Dövme yapılışı oldukça zorlu ve bir sanat işidir. Dövme yaptıran kişiler dövmenin büyüklüğüne göre aynı oranda acı yaşarlar. Bunun sebebi ise dövme yapımı bir iğne yardımı ile olur. Dövme yapılan yer büyük ise vücudumuzun zamanla direnci düşer ve acı başlar. Bu sebepten dolayı küçük ve nazik dövmeler canınızı acıtmayacaktır.

Dövme yaptırırken canım acır mı sorusunun cevabını verecek olursam aslında dövme yaparken canınız acımaz. Çünkü dövme yaparken eğer yaptırdığın yer küçük bir yerse hızlı bir şekilde biter ve siz anlamamış olursunuz. Fakat dövme yaparken büyük bir alanı kapsayan dövme yaptırıyorsanız bir süre sonra canınız acıyacaktır. Bunun da önüne geçebilecek pek bir şey yoktur. Bazı dövme salonlarında uyuşturan kremler sürülerek dövmeler yapılıyor. Çeşitli araştırmalar sonucunda bu şekilde yapılan dövmelerin renklerinde açılmalar olabileceği söylenmiştir.

gençler için dövme örnekleri

Fakat bir kısma göre de dövme yaparken bu tarz kremleri kullanmak herhangi bir renk farkına sebep olmaz dedirtmiştir. Bu yüzden hakkında henüz net bir bilgi olmayan konudur. Bu konuyu dövmeciye danışmanız ve diğer örnekleri incelemeniz iyi olacaktır.

Dövme Arayan Bayanlara Minyatür Şık Dövme Modelleri

Sizlerde küçük ve şık bir dövme yaptırmak istiyorsanız yani  minyatür şık dövme modellerini  araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için hazırladığımız özel dövme galerimiz ile çeşitli dövme modellerini ve örneklerini aşağıda inceleye bilirsiniz. Dövme yaptırmak enine boyuna düşünülmesi gereken bir konudur. Sizde bu konuda iyice düşünüp net bir karar vermeyi unutmayın.

Dövme yaptıran kişilerin Genel olarak %60 oranında bir pişmanlık yaşadığını bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Yani dövme yaptırırken iyice düşünmüş olmak gerekir. Sizde dövme ile ilgili düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi yazımızın altına yorum olarak yazabilir, fikirlerinizi bizimle ve diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilir hepimize yol gösterebilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
siyah dantelli abiye elbise modelleri
Fit Bedenli Hanımlar İçin Siyah Dantelli Abiye Elbiseler

Hanımlarımızın ve benim en büyük sorunlarımız arasında kilo...

en güzel gelinlik modelleri yeni sezon
Muhteşem Şık Ve Zarif Vakko Gelinlik Modelleri ( Yeni Sezon )

Örgü kadar eski bir tarihe sahip olan bir...

x