21 Adet Örgü Yatak Örtüsü Ve Koltuk Şalı Modelleri

Hanımlarımızın misafir odaları ve yatak odaları onlar için çok önemlidir. Benim içinde bu öyle misafir odası ve ya yoksa salonumuz, yatak odamız ve mutfağımız bizim için çok ayrıdır. Hanımlar evlerinin benzersiz ve güzel olmasını isterler, bunun en büyük sebebi onların hayatlarının geçtikleri bu alanda mutlu bir yuva içerisinde olmaktır.  Onlar aileleri için tüm fedakarlıkları yapar, yeri gelir çalışır, yeri gelir tüm evin işini tek başına yaparlar. Boş vakti olan hanımların örgü ile uğraşması onlara çok iyi gelmiş ruhlarını rahatlatmıştır.

Boş vakti olan hanımların genelde tercih ettiği tığ işi yatak ve koltuk örtüleri evin çok şık ve zarif durmasını sağlayacaktır. Yatak odanızda kullandığınız örtünün sizin yapmış olduğunuz örtü olması çok duygusal ve manevi değeri yüksek bir şeydir. Hanımlar misafirlerini kendi yaptıkları örtülerin üzerinde ağırlamayı severler. Bu hem kişinin tertipli ve düzenli olduğunu gösterirken, aynı zamanda da kişinin diğer hanımlara karşı bir gösterişidir. Çünkü böylesine büyük ve uğraştırıcı örtüleri artık kimse yapamıyor ve yapmaktan kaçınıyor.

Bu yazımızda örgü ile yatak örtüsü ve koltuk örtüsü modelleri yapışı ve yatak örtüsü ve koltuk şalı örneklerini inceleyeceğiz. Sizin için hazırladığımız arşivimizden faydalanarak, sizlerde dilediğiniz modeli yapabileceksiniz.

Örgü İle Koltuk Şalları Ve Örtüleri Nasıl Örülür ?

Öncelikle bu örgü modelleri diğer örgü modellerine göre biraz büyük ve uzun olduğu için yaparken sizi biraz zorlayacaktır. Fakat unutmayalım ki biz örgü yaparken kendi canımızı sıkmak veya kendimizi rahatsız etmek için yapmıyoruz. Rahatlamak ruhumuzu dinlendirmek ve kafa rahatlığı sağlamak için yapıyoruz. Bu sebepten dolayı bir örgüyü yaparken kendimizi yıpratmanın hiç bir anlamı yok.

Örgü yapan kişilerin genel olarak yaptığı yanlışlardan birisi budur. Örgü bitirilmek için değil sadece vaktimizi değerlendirmek, ruh sağlığımızda olan problemlerin üstesinden gelmek için yapılır. Örgü ile koltuk şalları ve örtülerinin yapılışı genel olarak kişiyi zorlamayacak şekilde kolaydır. Çünkü bu örgü modelleri parça parça şekilde yapılarak sonradan birleştirilir. Bu şekilde yapıldığı içinde kişinin eli bir süre sonra aşırı derece pratikleşir ve rahat bir şekilde örgüsüne devam eder.

güzel ve yeni koltuk şalı örnekleri

Yaptığımız bu koltuk örtülerinde kullandığımız desenleri süper kahramanlardan seçersek çocuklarımızın en sevdiği örtüler arasında bunlar gelebilir. Soğuk kış günlerinde yavrularımızı ısıtan örtünün sizin ördüğünüz bir örtü olması oldukça duygusal olacaktır.

Farklı Ve Modern Değişik Tığ İşi Yatak Örtüsü Modelleri

Birbirinden farklı ve benzersiz aynı zamanda modern yatak örtüsü modellerine arşivimizden ulaşarak dilediğiniz örgü modelini yapabilirsiniz. Aynı zamanda sizlerde bu örgü modellerine kendinizden çeşitli şeyler katarak farklı örgü modelleri ortaya çıkarta bilirisiniz. Yatak örtüsü sizin mahremizin olacağından dilediğiniz renkleri kullanıp dilediğiniz desenleri yapmakta özgürsünüz.

Yatak örtüleri, yatak odasına girildiğinde ilk dikkat çeken eşyalar arasındadır. Sizlerde sizin için hazırladığımız galerimizden çeşitli örnekleri baz alarak yatak örtüsü ve ya koltuk şalı örecek olursanız, kafanıza takılan şeyleri yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda deneyim ve tecrübelerinizi sitemiz de paylaşarak diğer kullanıcılar ile dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
tığ işi güzel çiçek motifleri
33 Adet Tığ İşi Çiçek Motifleri

Hanımlarımız için örgü örmek bir hobinin ötesinde bir...

pon pon paspas yapımı
Halı Kaydırmaz İle Örgü Ponpon Paspas Yapılışı

Evlerimizde salonumuzu veya girdiğimiz odanın kendini göstermesinde oldukça...

x