5 Adet Kolay Yapılan Okul Saç Modelleri Anlatımlı

Okulların açılması ve okul hayatının erken saatlerde başlamasından dolayı kızlar, saçlarında çok kolay ve hızlı bir şekilde saçlarına şekil verme telaşındadırlar. Erken kalkan kızlar, saçlarını bir an önce şekil verip, okul yolunu tutma isteğindeyken, bizde öğrencilere kolaylık olacak kolay saç modellerini sizler için derledik.

Evde yapılacak yarım topuz saç modeli, gençler arasında son dönemde oldukça yıldızı parlak olan bir saç modelidir. Üstelik vaktinizi de almayacak, yapımı kolay olan bu saç modeli ile çok daha trend bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Saçlarınızı ayrım toplayıp, tepeden krepeler yaparak oluşturabileceğiniz bir saç modelidir.Yarım Örgü: Son yılların trend saç modellerinin arasında saç örgüleri gelmektedir.

Saçlarını açık bırakmak isteyip, farklı modeller isteyen kızlar için bu model tam onlara göre, saçlarınızı iki yandan örüp, arkadan bir toka yardımı ile birleştirerek işte son derece trend bir saç modeli daha. Üstelik çok fazla vaktinizi de almadığı gibi son derece cool bir görüntüye de sahip olursunuz.Plaj ve deniz tuzu dalgası: abartılı saç maşalarından çok son derecede doğal olan bu dalgalar ile saçlarınız yaz etkisinde ve canlı görünecektir.

Okul Saçları İçin Kolay Ve Pratik Saçlar

Yapımı çok kolay ve doğal olan bu saçlar ile son derece rahat ve bakımlı görüneceksiniz. Nemli saçlarınıza uygulayacağınız deniz tuzu spreyini sıkarak şekil verdiğinizde, son derecede doğal olan bu dalgaları elde etmiş olacaksınız. Pratik maşa uygulaması maşa seven kızlar için son derecede kolay ve popüler bir saç modeli daha. İlk aşamada saçlarınızı atkuyruğu yapmanız gerekecektir.

Daha sonra saçlarınızı tutam tutam ayırarak ayırdığınız saçlara maşa uygulamasını yapmalısınız. Maşa uygulaması bittikten sonra ise saçlarınızı tarak ile şekillendirin ve işte son derecede trend bir model daha sizin oldu.

Hollanda örgüsü saç modeli normal saç örgüsüne göre farklı bir yapılışı vardır. Dışa dönük olan örgüler ile çok daha havalı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Saçlarından bunalan kızlar için bu model son derecede rahat edebilecekleri bir modeldir.

Tek yapmanız gereken bu örgü biçimini öğrenmek.Topuz Dalgası: saçlarına vakit ayırmaktan hoşlanmayan ya da bunun için erinen kızlar. İşte bu model tam size göre. Duştan çıktıktan sonra nemli saçlarınızı belirli parçalara ayırıp, bükün. Büktüğünüz saçları ise diplerinden başlayarak kendi etrafında döndürüp saç dibinize tutturun.

Tüm saçınızda bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra, fön makinesi ile yapmış olduğunuz buklelere sıcak uygulayın. İşte saç modeliniz hazır.

Evde Kendiniz Yapabileceğiniz Farklı Ve Modern Saç Örnekleri

Bukleleri açıp tarak yardımı ile küçük dokunuşlarda bulunun ve işte size çok basit topuz dalgası. Atkuyruğu saç modası geçmeyen modellerden birisi de atkuyruğu modelidir. Okul için kolay saç modelleri arasında en çok tercih edilen saç modelidir.

Salaş olarak uygulanabilen at kuyrukları olduğu gibi, sıkı tutturulan at kuyrukları da vardır. Tercih sizin. Saçlarınızı sıkı bir şekilde tepeden tutturup krep tarakları ile de kabartma işlemlerini yaparak saçlarınıza güzel ve sade bir atkuyruğu yapabilirsiniz. At kuyruğunda saçlarınızı düz kullanabileceğiniz gibi, uçlarına maşa ile hafif dalgalar da yapabilirsiniz.

Evde okul için kolay saç modelleri arasında, bir anda yapılıveren bir saç modelidir kolay topuz. Atkuyruğu şekilde toplamış olduğunuz saçlarınızın uçlarını, etrafında döndürüp topuz şekli verebilirsiniz. Ders çalışırken saçlarından bunalan kızlar bir anda bu saç modelini kendilerinde yapmış olarak görebilirler.

Düzleştirici Dalgası: saç düzleştiriciniz ile saçlarınızı tutam tutam ayırarak maşa yapar gibi hareketler ile doğal bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
harika saç modelleri 2018 2019
Trend Saç Modelleri Arasından 15 Harika Örnek

Her yıl saç modelleri, kesimleri ve renkleri modaya...

Evde Yapılabilecek En Kolay Saç Örgüsü Modelleri

Son yılların çokça konuşulan saç trendleri arasında örgüler...

x