Bavyera Tığ Örgüsü Yapılışı?

 

Bavyera örgüsü yapılışı hakkında detaylı bilgileri paylaşacağımız bu yazımıza hoşgeldiniz.Bir çok kullanım alanına sahip bavyera örgüsü nasıl yapılır ? öncelikle sizler için derlediğimin galeri şeklinde sunduğumuz resimlerden adım adım nasıl işlendiği hakkında detaylı bilgiler ile birlikte kısa sürede alışacaksınız.Kadınlar arasında örgü örmek gerçekten çok zevkli bir hal alıyor.Hele işlenilen örgünün evinizde veya hayatınızda kullanılıyor olması ayrıca bir zevk katıyor.Peki Bavyere tığ örgüsü  en çok nerelerde kullanılıyor.

Bavyera Örgüsü Nerede Kullanılır ?

Evinizde bazı eşyalar olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.Tabi bunlardan birisi koltuk takımı özellikle bejyer ile tam bir koltuk takımınız varsa bavyera örgüsü odanıza hem şıklık katacak hemde koltuklarınızın korunmasını sağlayacak.Kullanım alanı gerçekten çok geniş olduğu için sizin farklı bir kullanım alanınız olabilir.Siz bavyere örgüsünü nerede kullanıyorsunuz bizlere yorum olarak bilgi verebilirsiniz.

Bavyera Örgüsü Nasıl Yapılır ?

Bavyera örgüsü hakkında biraz bilgi verdikten sonra belki örgüye başlamaya karar veren hanımlara kısaca nasıl yapılır konusunda bilgiler vermek isteriz.Aşağıda adım adım ilerlediğimiz örnek bir bavyera bulunuyor.Adım adım takip ederek sizde çıkarabilirsiniz.Bavyera tığ  örgüsü ile yapılışı için gerekli malzemeleri dilediğiniz renk ip ve tığ temin ederek başlayabilirsiniz.
Galerinin en sonunda daha rahat model çıkarabilmeniz için bir şsablon bulunuyor.

Dileyen hanımlar bu şablon yardımıyla ilk modeli çıkarabilirler.İp renk seçimi tamamen kişisel tercihiniz olabilir.Özellikle kullanım yeriniz de kullanacaksanız.Şöyle bir renk analizi yapın ve odanıza uygun renk ip tercih etmeye özen gösteriz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
en güzel erkek bebek yelekleri
Erkek Bebek Yelek Modelleri ( Seçme Örnekler )

Merhaba hanımlar vazgeçemediğimiz örgü işlerinden birisi olan yelek modelleri ile...

dantelli masa örtüleri
Dantel Masa Örtüsü ve Peçete Modelleri

Merhaba hanımlar, bugün gene sizinle harika bir konu...

x