Bulmaca Patik Modelleri ve Yapılışı

Biz bayanların olmazsa olmazları arasında örgü patik modelleri yer alır hiç şüphesiz ben patik kullanmıyorum diyen hanımların sayısı oldukça azdır diye düşünüyorum. Hiç kullanmayanların bile çeyizlerinde bohçalarında mutlaka örgü patik modellerinden bir kaç tane bulunuyordur. Bizim bugün sizler için seçtiğimiz konu bulmaca patik nasıl dikilir veya örülür olacak.

Tabi bu patik örneğimiz sıradan bir patik modeli değil, elişi patik örnekleri arasında özel bir yeri olan bulmaca patik modelleri olacak. Bulmaca patik dediğimizde aklınıza hemen gazetelerde çözdüğümüz bulmacalar gelecek biliyorum. Aslında hem alakası var hem alakası yok. Bulmaca patik yapılışı için kare motiflerden yaralanacağız. Hal böyle olunca bulmacalar küçük karelerden oluştuğundan bir bağ kurulabilir.

Konumuzu çok fazla dağıtmadan tekrar bulmaca patik nasıl yapılır detaylı olarak bilgi vermeye başlayalım.

Kare Motiflerle Bulmaca Patik Yapılışı Resimli Anlatım

Aslında bulmaca patikler en çok kolay patik nasıl örülür tarzında arama yapan hanımlar için daha iyi bir seçim olacak, neden derseniz bulmaca patikleri yapmak oldukça kolay, pratik olarak bahsetmek gerekir ise kare motifleri farklı renklerde örerek katlayarak dikiyoruz. Hatta bunun için kolay bulmaca patik yapımı şablonununda galerimiz içerisine ekledim.

En Güzel Bulmaca Patik Modelleri

Ben normal patiklere göre birincisi çetik patik örnekleri ve bulmaca patik modellerini beğeniyorum. Çünkü bulmaca patikler hem bot şeklinde örülebiliyor hemde daha modern durduğundan genç kızlar daha çok tercih ediyor. Çeyizler içinde oldukça gösterişli patikler elde etmiş oluyorsunuz. Dilerseniz sizler için seçtiğim şık ve modern bulmaca patik örnek ve modellerine bir göz atalım.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
tunus örneği nasıl çıkarılır
Tunus İşi Örgü Nedir ? Tunus İşi Örgü Nasıl Örülür ?

Hanımlarımızın sevdiği belki de vazgeçemediği örgü modelleri arasında tunus...

tunus işi örgü teknikleri
Tunus İşi Ters Örgü Yapılışı ? ( Videolu Anlatım )

Hanımlarımızın merakla beklediği konulardan birisi olan tunus işi ters...

x