Erkek Bebek Yelek Modelleri ( Seçme Örnekler )

 

Merhaba hanımlar vazgeçemediğimiz örgü işlerinden birisi olan yelek modelleri ile sizlerle birlikte olacağız. Bu yazımızda sizler için hazırladığımız değişik erkek bebek yelekleri ile sizlere benzersiz örnekler sunacağız. Örgü işleri biz hanımları heycanlandıran ve keyiflendiren bir iştir. Çocuklarımızın soğuk kış aylarında soğuktan korunması bizim için çok önemlidir. Erkek bebek elişi yelek ve süveter modelleri ile sizlerde bu soğuk günlerde yavrularınızın ısınmasını sağlayacak ve onlara benzersiz el işleri yapacaksınız.

Hanımlarımız dinlenirken, televizyon izlerken, misafirliğe gittiğinde örgü işleri ellerinden düşmez. Örgü örmek bizim gün içindeki yorgunluğumuzu üstümüzden alır, psikolojimizi rahatlatır. Stresimizi azaltacağız ve canımızın sıkkınlığını gidereceğiz. Yeni modeller denemek biz hanımları heycanlaştıracak ve keyiflendirecektir.

Bu yazımızda sizler için erkek bebek yelek modelleri hakkında bir çok örnek paylaşacağız. Biz hanımlar bu tür işlerle uğraşmaktan büyük keyif alır ve hoş vakitler geçiririz. Herhangi bir konuda uzmanlaşmak ve ilerlemek bizi her zaman çok mutlu eder. Böylece farklı yeteneklerimiz gelişir ve farklı bir çok model yapımını öğreniriz. Biz kadınlar küçük şeylerden mutlu olmayı bildiğimiz için bu da bizi çok mutlu eden şeyler arasında yerini alır. Bebekler için yapılacak bir çok örgü modeli bulunmaktadır.

Örgü erkek bebek yelekleri özellikle çok fazla modeli içerisinde barındırmaktadır. Bildiğiniz gibi bebekler için çok fazla sayıda örnek modeller bulunmaktadır.

en güzel erkek bebek yelekleri

Evde ördüğümüz örgüler cilt sağlığı için çok faydalıdır. Çünkü gelişmiş olan tekstil sanayisinde ki ürünler tam olarak pamuktan üretilmemektedir. Fakat evde ördüğümüz ürünler oldukça sağlıklı ve cilt sağlığını koruyan bir yapıdadır. Aynı zamanda bu yapmış olduğumuz yelek modelleri çamaşır makinesinde rahat bir şekilde yıkanabilir ve uzun süre kullanılabilmektedir. Dışarıdan alınan ürünler kolay bir şekilde yıpranır ve kullanım ömrü çok azdır. Evde örgüdüğümüz ürünler  cilt sağlığı için uygun olmasının yanı sıra aynı zamanda dayanıklıdır. Yelek örmek oldukça kolay bir üründür. Çünkü basit örgü teknikleri kullanılarak yapılacak bu ürünler hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Ayrıca bebekler için ördüğümüz bu ürünler küçük olduğundan dolayı hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

Tığ İşi Örgü Erkek Bebek Yelek Ve Hırka Modelleri

Örgü yelek modelleri yapımı örneklerden görebileceğiniz gibi kolay ve keyiflidir. Bu modelleri öğrendikten sonra sizde dilediğiniz örgü işlerini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda sizde bu örneklerden esinlenerek kendiniz öz bir model ortaya çıkartabilirsiniz. Örgü örerken ara vermek oldukça önemlidir. Sizin göz sağlığınızı ve boyun sağlığınızı doğrudan etkileyecek bu örgü işlerini yaparken dikkatli olmalısınız.

Bebekler ve çocuklarımız genelde böyle kalın şeylerden çabuk sıkılır ve giymek istemezler fakat her ne kadar istemeselerde soğuk kış günlerinde hiçbir çocuk ve bebek süvetersiz ve yeleksiz kalmamalı. Bence erkek bebeklere mavi renk tonlarında örülmüş bebek hırka ve yelekleri çok yakışıyor. Sizlere bazı modeller seçerek yazımın sonunda sunacağım fakat örülüşleri hakkında çok fazla fikrim yok örgü ustası hanımlar bu erkek bebek yeleklerinin motiflerini çıkarabileceğini düşünüyorum.

Erkek Bebek Ve Çocuklar İçin Seçme Düğmeli Ve Düz  Örgü Yelek Örnekleri

Tığ işi erkek bebek yelekleri içerisinde umut ve sevgi barındırır. Siz bunu yavrularınıza yaparken onları soğuktan koruyacak ve onlar büyürken izleyeceksiniz. Örgü işleri kolay bir şekilde yıpranmayacağından dolayı kardeşler arasında değiştirilebilir ve herkes tarafından giyilebilir. Bu sebepten dolayı örgü geçmişten bugüne hayatımızda büyük yer edinmiştir. Sizde konu hakkında kafanıza takılan soruları bize sormak isterseniz sitemize yorum bırakabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinde ki diğer kullanıcılar ile yorum yolu iletişim kurabilirsiniz.

Erkek Bebek Yelek Modelleri ( Seçme Örnekler ) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. İrem dedi ki:

    İlk resimdeki hırkanın sarılı kahveli tığ işi hırkanın ölçülerini nasıl yapıldığını anlatır mısınız? Teşekkürler

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
dantelli masa örtüleri
Dantel Masa Örtüsü ve Peçete Modelleri

Merhaba hanımlar, bugün gene sizinle harika bir konu...

örgü bebek patikleri
Tığ İşi Bebek Patik Modelleri ( En Sevilen Örnekler)

Merhaba hanımlar, kış aylarımızın vazgeçilmezi olan patik modelleri...

x