Gizlilik Ve Kullanım Koşulları

Değerli takipçilerimiz, web sitemizdeki bireysel gizlilik haklarımıza saygı duymaktadır. bayanhobisi.com’da harcadığınız zaman için emin olmaya çalışıyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ve sitenin kullanım şartları ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır.

www.bayanhobisi.com adresinde yayınlanan içerik, makale, fotoğraf, tablo ve videolar, yazarlarımızın kendi projelerinin veya kendi projelerinin makaleleri olabilir. Kendi kaynağınızın bir projesinin yetkisiz veya rahatsız edici olduğunu düşünüyorsanız (Telif Hakkı Bildirimi), lütfen “İletişim” sayfamızı kullanarak bize ulaşın.

Gerekli inceleme doğrultusunda 5846 sayılı “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” gereğince Talebin ilgili içerik, makale, fotoğraf ve videolarda Uyarılar şeklinde düzenlenecektir.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik

“bayanhobisi.com” web sitesini kullanmadan önce Gizlilik ve Kullanım Koşullarını okumalısınız. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler ve üyeler bu sayfadaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin bu sayfada açıkça belirtilmesi koşuluyla tek seferlik olarak bayanhobisi.com tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir.

Kullanıcılar, bayanhobisi.com’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü tarafların yasal haklarını ihlal etme yükümlülüğü altındadır. bayanhobisi.com bu tür ihlallere ilişkin olarak herhangi bir hukuki veya cezai sorumluluk kabul etmez ve bu tür ihlallerden doğan herhangi bir hukuki veya cezai sorumluluk sadece Kullanıcı’nın yükümlülüğündedir.

Sitenin kullanılamaz hale gelmesini, ciddi şekilde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerine zarar vermesini engelleyen herhangi bir davranış veya işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgunun veya aboneliğin kaydedildiği veya otomatik yöntemlerle çok sayıda istek veya bilginin siteye gönderildiği de durumdur. bayanhobisi.com, siteye erişimi engelleme ve kullanıcının bu tür faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği yasal işlemleri başlatma hakkına sahiptir.

bayanhobisi.com, Sitenin kullanıcılarına kesintisiz veya belirli bir hizmet sunmayı taahhüt etmez.Sitenin kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçların yardımı ile reklamcılık sisteminde ve içerik sisteminde bu bilgileri kullanma hakkı vardır.

Sitede reklam ve tanıtım metinleri hakkında bilgi alma amacı dışında çok sayıda manuel veya otomatik tıklama yasaktır. bayanhobisi.com, Siteye erişimi engelleme ve Kullanıcı’nın normal Kullanıcı davranışına uymayan bu türden tıklama etkinliklerinde bulunduğunu tespit ettiği yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

bayanhobisi.com, bağlantı verdiği, yönlendirdiği veya başka şekilde tanıtıldığı sitenin, ürünlerin veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

PAYLAŞILMASI YASAKLANMIŞ İÇERİKLER

– İntihar teşvikleri ve tanıtım içeriği
– Çocukların cinsel istismar ve yönlendirilmiş içeriği
– İlaçları veya uyarıcı maddeleri teşvik eden ve teşvik eden ilaçlar
– Sağlık ve yaşam için tehlikeli malların temini için gerekli içerikler
– Müstehcen içerik
– Fuhuş ve fuhuş teşvikleri
– Kumar teşvikleri ve suçları etkinleştirmeye yer veren içerik
– Bahis ve şans oyunları kesinlikle yasaklanmış içerikler arasında yer almaktadır.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz, iletişim sayfamızdan veya bayanhobileri@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sayfa başına git