Herbalife Ürünleri ve Shake Karışım Kullananlar

 

Herbalife ürünleri hakkında bilgi ve kullananlardan yorumların yer alacağı bu yazımıza hoşgeldiniz.Hangi ürünler var; Shake Karışım,H24, Niteworks, Thermo Complete, Lifoff , Xtra-Cal, Herbalifeline Max ,Skin Serisi ve Herbal Bakım serisi ürünleri bulunuyor.Bunların arasında en çok bilinen ise tahmin ederiz kiolabilir.Bir dönem televizyon kanallarında reklamları bile çıkmıştı.Kısaca hepsinden bahsetmek isteriz fakat en çok rastlanan Shake Karışıma biraz daha fazla yer vereceğiz.

Çünkü hanımlar arasında en çok merak edilen ürün Shake Karışım dersek yanlış olmaz. Bu ve benzeri bir çok ürünü www.ilaccesitleri.com sitemizden yayınlıyoruz.Dilerseniz ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Shake Karışım Nedir Nasıl Kullanılır ve Kullananlar

Tüm bireylerin zaman zaman kilo aldığı bir gerçek.Kilo vermek genel kanı olarak daha zor bir eylem olabiliyor.Diyet ve spor yanında bazı takviye edici gıdalara ihtiyaç duyulması normal bir durum.İşte bugıdalara bir örnek olarak ise Herbalife üretimli Shake karışım verilebilir.Her kullanım bir öğün yerine geçiyor.

3 farlık aromasıyla damak tadınıza en yakın olanı tercih edin ve kullanın.Aslında bunu kullanmadan önce bir diyetisyene danışsanız hiç fena olmaz.Çünkü şikayetler arasında kilo vermek yerine alanlar bile varmış.

Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı

Protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür.
Protein, kas kütlesinin korunmasına katkıda bulunur.
Formül 1 aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.
B vitaminleri, riboflavin, B6, B12 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.
Kilo kontrolü için, günde iki öğün bu lezzetli shake’i tercih edip bir öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.
İdeal kilonuzu koruyabilmek için, günde bir öğün bu lezzetli shake’i tercih edip, iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

Kullanım Bilgisi: Her gün bir öğün olarak Formül 1 Shake’i tercih edin. Topaklanma olmasını engellemek için her kullanım öncesi kutuyu yavaşça sallayınız. İki çorba kaşığı toz (26 g) ile 250 ml yarım yağlı sütü (%1,5) karıştırın.Formül 1 Shake’lerin kalorisi sınırlanmış bir diyette diğer gıdalar ve düzenli yapılan egzersizle birlikte kullanılması amaçlanmıştır.Yeterli miktarda sıvı alımını sürdürmeniz ve bu talimatlarıbelirtildiği şekilde uygulamanız önem taşımaktadır.

Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu’na bakınız. Herbalife herhangi bir kilo kontrol programına başlamadan önce doktora danışmanızı tavsiye eder.H24 Ürünü Hakkında : H24, serisi, egzersiz öncesinde, sırasında ve sonrasında size yardımcı olabilecek sporcu beslenmesi ürünlerii içermektedir.Niteworks, Thermo Complete, Lifoff , Xtra-Cal, Herbalifeline Max : Bu ürünler içerikleri bakımından farklı olarak üretilmiş ve hepside takviye edici gıda özelliğini taşımaktadır.Bunlardan Herbalifeline Max diğerlerinden ayrı olarak Balık Yağı formülünde kapsül şeklinde üretilmiştir. Omega 3 içermektedir.

Skin Serisi ve Herbal Bakı serisi: Bu ürünler ise cilt bakımına yönelik hazırlanmış ve piyasaya sürülmüş ürünlerdir.Günlük kullanım için üretilmiştir.İkisi ayrı ayrı ürünleri temsil etmektedir.

Herbalife Ürünleri Kullanıcı Yorumları

Değerli ziyaretçilerimiz sitemizde yer alan içeriklere yorumlarınızı ve görüşlerinizi bırakırsanız sağlamak istediğimiz etkileşimiz gerçekleştirmi olabiliriz.Bu nedenle tüm yazılarımızda yorumlarınızı bekliyoruz.Özellikle zayıflamak ve kilo yönetimi hakkında kullanılan Shake Karışım ile ilgili kullananlardan yorumlarını sitemize bırakmalarını bekliyoruz.

Tekrar hatırlatmakta fayda var bu tarz ürünleri kullanmaya başlamadan önce diyetisyen hekime başvurunuz.Kullanmaya başladıktan sonra belirgin olarak hissettiğiniz yan etkiler için en kısa sürede hekime başvurunuz ve kullanmayı bırakınız.Burada yer alan bilgiler üretici firmadan elde edilen bilgilerdir.

Herbalife Ürünleri ve Shake Karışım Kullananlar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mehtap dedi ki:

    4 haftaya yakın kullanıyorum bir arkadaşımda kullanıyor. Fakat ben de aynı şekilde beslenmeme rağmen o daha çok kilo verdi. Demek ki bünyeden dolayı fark ediyor. Bu kesin

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
gebelik testi yorumları
Gebelik Testi Örnekleri Yorumları

Merhabalar , tüm kadınlar elbetteki anne olmak ister.Fakat...

Aysestetik Cold Face Kullananlar ve Kullanımı

Cilt problemlerinden müzdaripseniz iyi geldiğini iddia eden bir...

x