Örgü İle Yapılmış Hayvan Figürlü Bebek Patikleri

Örgülerimizi kimi zaman kendimiz kimi zaman ise satmak para kazanma bir çoğumuzda hobi amaçlı yapıyoruz. Bu kez size tanıtacağımız örgü modelleri ve örgü tekniği örgü ile yapılmış hayvan figürlü bebek patikleri ve çocuk ayakkabıları olacak. Bebek patikleri ile ilgili paylaşımlarımıza yeni başladık zamanla çok daha fazla bebek patiği modeli ve örneği paylaşacağız. En güzel bebek patiklerini bir araya getirerek siz değerli takipçilerimizin daha fazla örgü  örneği elde etmesini amaçlıyoruz.

İster kız olsun ister erkek hayvan figürlü her türlü örgü çocuklarımıza ve bebeklerimize çok yakışıyor. Genelde tercih edilen modeller minik bebekler için örgü bot patikler oluyor bizde bu yüzden örneklerimizin içerisine en çok bu örneklerden serpiştirdik. Yavurlarınızın ayaklarına bu sevimli kahramanları çok yakıştıracaksınız. Eğer daha önce örgü patik yapımı denemediyseniz. Sizler için şık ve kolay örgü patik modellerini paylaşacağız. Sayfamızı takipte kalmaya devam edin.

Hayvan Şekilleriyle Süslenmiş Bebek Ve Çocuk Ayakkabıları Nasıl Yapılır ?

Bu tarz patikler genellikle şiş ve yünlerle örülmektedir. Hayvan motifleri ise önceden örülerek patiklerin üzerine dikiş yardımı ile tutturulmaktadır. Bot patik örmek belki biraz sizi yorabilir ve bilgi ve tecrübe isteyebilir. Sizler için kolay ve pratik örülebilen patik modelleri paylaştık bunları inceleyerek size daha kolay gelen örgü patikleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

hayvan ikonlu örgü patikler

Bazı örgü bebek ve çocuk ayakkabısı modelleri yapımında keçeler ve tabanlıklar kullanılır bunlar örgünüzün daha sağlam bir alt yapıya sahip olmasını sağlar. Dilerseniz bu tarz bir elişi çocuk ve bebek ayakkabısı örebilirsiniz.

Hayvan Motif Ve Figür Süslemeli Bebek Patikleri

Öreceğiniz patikte en önemli seçim patik modelinin rengi olacaktır. Renklere göre seçimleriniz faklı olabilir. Daha yaygın olarak mavi renk tonlarındaki patikler erkek çocukları için, pembe ve daha açık tonlar kız bebek ve çocuklar için örülecek patiklere güzel bir örnektir. Eğer artan ipleri değerlendirerek bir patik örme fikriniz var ise burada kırçıllı bir model tercih ederek güzel bir bebek patiği örneği elde edebilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde sizlere ilhan vermesi açısından güzel hayvan motif süslemeli bebek bot patikleri mevcut hepsine göz gezdirerek dilediğinizi hemen örmeye başlayabilirsiniz.

 

Örgü İle Yapılmış Hayvan Figürlü Bebek Patikleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Hatice dedi ki:

    Bebek ve çocuklara hayvan modelli örgüleri çok yakıştırıyorum.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
kolay ve hızlı atkı yapımı
30 Dakika’da Kol İle Örülen Atkı & Kaşkol Yapılışı

Biz bayanlar örgü, tığ ve şişlerle haşır neşiriz,...

iğne oyası başörtüsü modelleri
İğne Oyası Namaz Başörtüsü Örnekleri

İğne oyalarının en çok süslediği ürünlerden bir tanesi...

x