Renkli Stiletto Ayakkabı Modelleri

 

Stiletto Ayakkabı modellerinin resimlerini paylaşacağımız bu makalemize hoşgeldiniz.2018 de yine tercih edilen Stiletto Ayakkabılar 2019 yılında yine en çok tercih edilen ayakkabı modeli olması bekleniyor.Televizyonlarda yayınlanan stil ve giyim yarışmalarında çok sık kullanılan Stiletto Ayakkabıları o dönem çok duymaya başlamıştık.Birbinden şık ve güzel Stiletto Ayakkabı modellerini paylaşmadan önce kısaca bu ayakkanı hakkında sizleri bilgi sahibi edelim.

Stiletto Ayakkabı Nedir ?

Tam anlamıyla şık bir ayakkabı tasarımını tamamlayan bir unsurdan bahsetmek gerekirse ilk akla gelen topuklu ayakkabılar gelecektir. Fakat Stiletto Ayakkabıyı diğer topuklu ayakkabılardan ayıran en belirgin özelliği yine burada gizlidir.Stiletto Ayakkabılarında kullanılan topuk daha ince ve yüksektir.

Kısaca ince ve topuklu ayakkabılara verilen isimdir diyebiliriz.Moda dünyasına girmesi ise İtalyan ayakkabı tasarımcısı Salvatore Ferragamo ve Fransız lüks aksesuar tasarımcısı Roger Vivier tarafından yapılmıştır. Bu isimlerden hangisinin ilk stilettoyu moda dünyasına soktuğu ise tartışmalı bir konudur.Ayakkabı tercihinde rahatlığa öncelik verenlerden birisiyseniz uzak durmanız gereken bir ayakkabıdır.Fakat şıklık ve görsellik sizin için önemliyse elbiselerin altına ilk tercih edeceğiniz ayakkabı listesinde ilk sıraya şimdiden yazabilirsiniz.

Yeni Sezon Renkli Stiletto Ayakkabı Modelleri

Geçmişte ve gelecekte her daim güncel modaya uygun olarak Stiletto Ayakkabılar görmeniz mümkündür.2018 -2019 ve 2020 yıllarında ve diğer yıllarında gözdesi olacağı şimdiden belli.
Stiletto ayakkabıları düğünlerde, davetlerde vb organizasyonlarda en çok tercih edilen ve elbisenin rengine göre giyilebilen bir ayakkabı türüdür.Stiletto Ayakkabılar ile ilgili bir sorumuz var size göre cevabını yorum kısmandan bize yazabilirsiniz.

Soru: Her renk elbise modeline giden Stiletto Ayakkabı rengi hangisidir.Sizin bu ayakkabıda renk tercihiniz nedir ?Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
renkli nişan kıyafetleri
Renkli Kabarık Etekli Nişanlık Elbiseleri

Biz kadınlar için hayatımızda bazı günler çok özel...

Dar Kesim Siyah Elbise Modelleri ( Seçme Modeller )

Hanımlarımızın özel gecelerinde vazgeçemediği ve her zaman tercih...

x