Şık Ve Modern Örgü Bebek Yelekleri

Merhaba hanımlar, çevremizdeki tüm insanlar tarafından en çok sevilen örgü işleri arasında yerini her zaman koruyan örgü bebek yelek modelleri ile bu yazımızda birlikte olacağız. Yeleklerin sevdiklerimizin, çocuklarımızın soğuk kış aylarında soğuktan korunması için her zaman üstlerinde olmasını isteriz. Manevi değeri çok yüksektir. Sevdiğimiz bir kişinin bizim ördüğümüz bir kıyafet ile ısınması çok duygusal bir durumdur. Yelek, ceket gibi örgü işleri bebeklere çok yakışır ve onların hassas bünyesini soğuktan korur.

Bir gün birisi bana bu hayattaki en zevkli iş ne diye sorar ona bebek yeleği örmek diyeceğim. Bu hayatta bebek yeleği örmek hem umut verici hemde en keyifli iştir benim için.Galerimizde modern erkek, kız bebek yelek modelleri ile sizde çevrenizde ki minik kişilere dilediğiniz örgü modelini rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Çevremizde bebek haberini alan anaanneler, babaanneler, teyzeler, halalar hemen örgü yapmaya başlarlar. Psikolojik olarak insanı oldukça rahatlatan ve keyif veren bir iştir.

Biz anneler için çocuklarımız her zaman bizim gözümüz de küçük kalır. Onlar bizim için hiç bir zaman büyümez ve her zaman yardıma ihtiyaçları vardır. Bu sebepten dolayı onları koruma içgüdümüz onlar kaç yaşında olursa olsun devam eder ve devam edecektir. Tığ ve şiş yardımı ile bir çok yelek örgü modeli bulunmaktadır.

Bazı yelekler parça parça yapılabilirken bazı yelek modelleri de tek parça olarak örüle bilmektedir. Yapılan bu yeleklere dilersek çiçek motifler dilersek de bir araba modeli ile süsleye bilir, özelleştire biliriz. Küçük kız çocuklarına yapacağımız rengarenk yelek modelleri ile onların en sevdiği kıyafetleri biz örmüş olabiliriz.

Çünkü kız çocukları bu tarz rengarenk şeyleri çok severler. Aynı zamanda soğuk kış günlerinde giyecekleri yelekler onlara çok samimi bir görüntü katmaktadır. Benim ilk kız torunum olduğunda örgü yapmanın çok daha keyifli bir iş olduğunu anlamıştım. Onun için rengarenk ve ponponlu bir çok örgü modeli yapmıştım.

modern bebek yelekleri

Örgü İle Yapılmış Bebek Yelek Modelleri

Sizde torunlarınız ve çocuklarınız için benzersiz örgü yelek modelleri yapabilirsiniz. Örgü içerisinde barındırdığı samimiyet ve sıcaklığı başka hiç bir kıyafette bulamazsınız. Örgü ile yapılan yelek modelleri içerisinde emek, umut, sevgi barındırır. Bu sebepten dolayı bu tarz ürünlerin manevi değeri çok yüksektir. Büyüyüp 20li 30lu yaşlara da gelsek annelerimiz o örgü işlerini atmadığını ve onları her zaman sakladıklarını, zaman zaman sakladıkları yerden çıkartıp onlara bakıp ağladıklarını biliriz. Çünkü biz onların gözünde her zaman o yeleği giyen küçük çocuklar olacağız.

Modern bebek yelek modelleri galerimiz ile sizde çevrenizde ki bebeklere uygun yelek modellerini bulacak onlar için örgü yapmaya başlayacaksınız. Yelek yapmak çok uzun sürmeyeceği için sizi yormayacak ve keyifle bitirmenizi sağlayacaktır. Örgü işleri uzadığı zaman hanımlarımız için dayanılmaz bir hale gelebiliyor. Bu sebepten dolayı örgü işlerinin erken biten modelleri genellikle tercih edilmektedir. Sizde konu ile alakalı olarak kafanıza takılan soruları bize yorum olarak sorabilir, dilediğiniz zaman sitemizde ki diğer ziyaretçiler ile iletişim kurarak onlarla sohbet edebilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
Tığ İşi Bebek Battaniye Yapımı Anlatımlı

Selam hanımlar sizin için hazırlamış olduğumuz galerimizi inceleyerek...

ajurlu şal örnekleri 2018
Şişle Yapılmış Ajurlu Örgü Şal Modelleri

Tüm hanımlar zaman zaman boş vakitlerini değerlendirebilmek için...

x