Tığ İşi Örgü Bebek Battaniye Örnekleri

Merhaba hanımlar kış aylarının bir vazgeçilmezi olan ve aynı zamanda ısıtmanın öte samimiyetin bir sembolü haline gelmiş olan battaniye örnekleri ile bu yazımızda birlikte olacağız. Bebek battaniye modelleri ile sizde bebekleriniz için benzersiz bir çok battaniye modeli konusunda fikir sahibi olacak dilediğiniz zaman onun için battaniye yapabileceksiniz. Bebek battaniyeleri küçük olduğu için yapılışı oldukça kolay ve keyiflidir. Aynı zamanda çabuk biteceği için sıkılmadan sonuca ulaşabileceksiniz. Bebeklerimizin kullanacağı battaniyelerde kullanacağımız özel yünler sayesinde onların cildi tahriş olmayacak ve onların cilt sağlığı için en doğru yünü seçeceğiz.

Bebeklerimizin üşümemesi bizim için en önemli şeylerden birisidir. Onların hassas ve savunmasız yapısı onların çabuk hasta olmasına sebep olur. Bu sebepten dolayı biz onları korumalı ve kollamalıyız.  Bebeklerimizin üşümemesi ve dış etkenlerden korunması için tığ işi örgü bebek batteniye modellerini bu galerimizde sizin için hazırladık. Bebek battaniyeleri hiç bir zaman eskimez, kötü kokmaz ve kirlenmez. Çünkü onların içinde melekler her zaman olur.

Çevremizde ki kişilerin doğum yapmasının ardından onlar için birşeyler yapmaya çalışırız. Battaniye bunlardan sadece birtanesi ve en önemlilerinden birisidir. Ördüğümüz bebek battaniyeleri ile annelerimizin içi rahatlayacak ve onların hayatını kolaylaştıracağız. Bebek battaniyeleri çok farklı motif ve modellerde olabilir.

Yeni Ve Modern Elişi Bebek Battaniyeleri

Dilerseniz çiçekler ağırlıklı modeller yapabilir, dilerseniz bebem motifleri kullana bilirsiniz. Eski zamandan beri hayatımızda popülerliğini koruyan bu modeller her zaman da hayatımızda olacaktır. Renkli yapılan motifler evin her yerinde kullanılmasını sağlıyor. Özellikle bebek battaniyeleri bebeklerin odasına benzersiz bir hava katmaktadır.

Bebeklerimizin yatacağı yerlerin boyutuna göre çeşitli boyutlarda battaniyeler yapabiliriz.  Battaniyenin boyutuna göre motiflerin sayısını arttırmanız yeterli olacaktır. Bebek battaniyesi örmek oldukça kolay ve keyiflidir. Bebeğinizin yatacağı bu battaniyeyi tığ işi örgü metotları ile rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

kız ve erkek bebek battaniyeleri

Modern tığ işi bebek bataniyesi modelleri konusunda galerimizden fikir alabilir ve sizde bu battaniyelerin aynısını veya üzerine birşeyler ekleyerek yeni modelleri yapabilirsiniz. Battaniye örmek basit bir geometrik şekil olduğundan dolayı sizi yıpratmadan bitecektir. Bu konuda yapmanız gereken tek şey başlamak olacaktır. Yapmaya başladıktan sonra devamı çok hızlı bir şekilde gelecek ve kısa sürede bu tarz modelleri bitire bileceksiniz.

Tığ İşi Örgü Eskimeyen Battaniye Örnekleri

Çok eski zamanlardan beri hayatımızın bir parçası olan örgü işleri ısınma ihtiyacı sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu sebepten dolayı battaniye tarzı örgü işleri en az örgü tarihi kadar eskidir. Çok fazla ve çeşitli örgü battaniye modeli bulunmaktadır. popüler bebek battaniye modelleri topladığımız bu galerimizde sizde bir çok modeli yapabilirsiniz. Konu hakkında kafanıza takılan soruları bize yorum yolu ile sorabilir aynı zamanda sitemizde ki diğer kullanıcılar iletişim kurabilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
tığ işi bebek yelekleri
Şık Ve Modern Örgü Bebek Yelekleri

Merhaba hanımlar, çevremizdeki tüm insanlar tarafından en çok...

Tığ İşi Bebek Battaniye Yapımı Anlatımlı

Selam hanımlar sizin için hazırlamış olduğumuz galerimizi inceleyerek...

x