Zamanınızı Almayacak Kolay Yapılan Saçlar

 

Günün koşuşturması içerisinde kendinize uzun zamanlar ayırmadan da günün şıkı olabilirsiniz. Kolay taktikler ile gerek makyajınız olsun gerek ise saçlarınız olsun çok hızlı ve kolay bir şekilde saçlarınızı ve makyajınızı yapabilirsiniz. Kolay yapılan saç modelleri  için biraz pratiğiniz olsun yeterli. Bir saç lastiği ile bile harikalar yaratabilen bayanları görüyorsunuz. Neden siz de yapamayasınız?

Günümüzde bayanlar artık daha sade, salaş ve kolay modelleri tercih etmektedirler. Özellikle son zamanlarda saçlarda örgü detayı neredeyse tüm bayanların en az bir kez denemiş oldukları bir saç modelidir. Saçlarınızı açık bırakıp yandan örgüler ile tutturabildiğiniz gibi, toplu bir saç örgüsü ile de çok şık görünebilirsiniz. Gevşek ördüğünüz saç örgüleri ile kuaförden çıkmış hissi yaratabilirsiniz. Neredeyse bayanların çoğu saç örgüsünü bilmektedir. Üstelik uygulamakta çok zamanınızı almayacaktır. Çalışan bayanların ise en çok tercih ettikleri modeller dağınık atkuyruğu modelidir.

Yapılması çok kısa zaman alan ve kolay uygulayabileceğiniz bir saç modelidir. Saçlarınızı salaş bir şekilde toplayıp sıkıca tutturup toparlamak koşulu ile çok güzel bir atkuyruğu elde edebilirsiniz. Saçlarınızın daha uzun süre modelini kaybetmemesi için saç spreyi de uygulayabilirsiniz. Ruh haline göre, elbiseye göre ve hatta elbisenin rengine göre bile saç modelleri farklılık gösterebilmektedir. Her gün aynı saç modelinden sıkılmış olan bayanlar kolay saç modelleri arayışlarına girmektedirler. Evde kendiniz de yapabileceğiniz çok çeşitli saç modelleri vardır.

Evde Kolay Ve Pratik Günlük Saç Yapımı Video

Evde kolay topuz saç yapımı, saçlarını tepeden sıkı bir şekilde bağlayın. Daha sonra saçlarınızı bağladığınız yerin etrafında dolandırın ve bir topa yardımı ile tutturun. İşte size günü kurtaran sade bir topuz modeli. Yine özel günleriniz için kuaföre gidemeyecek durumda iseniz.

Evde kendiniz daha şık ve salaş modeller de uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı at kuyruğu yapar gibi bağlayıp uçlarını biraz kabartın. Dağınık bir şekilde küçük tokalar ile saçlarınızı tutturun. İşte yine sizi kurtaracak bir dağınık topuz modeli daha çıktı ortaya. Saçlarınızı toplamak yerine açık saç modellerinden de tercih ediyorsanız maşa yöntemi ile kolay ve şık bir görüntüye kavuşabilirisiniz.

Saçlarınızı ikiye ayırıp daha sonra ayırdığınız parçaları da belirli parçalara ayırıp maşanız hızlı ve kolay bir şekilde saçınıza uygulayın. Saçınızın tepe kısmını da biraz kabarttık mı işte size bir model daha . Yine açık saç seven bayanlar için yandan saç örgüleri de okça tercih edilen saç modelleri arasındadır.

İki yandan gevşek saç örgüleri yapıp yandan toka yardımı ile tutturun. İşte size şık ve kolay uygulayabileceğiniz bir saç modeli daha. Maşa dışında düzleştirici yardımı ile kuaföre gitmeden de saçlarınızı düz bir görüntüye sokabilirsiniz. Saçlarınızı belirli parçalara ayırarak düzleştirme işlemini yapmanız hem daha kolay hem de tüm saçınıza düzleştiriciyi uygulayabilmeniz açısından önemlidir.

Değişik Kolay Saç Stilleri Ve Yapılışları ( Videolu Anlatım )

Kolay saç modelleri uygulamak isteyen bayanlar için saç örgüleri, maşalı saçlar ya da düz saçların yanı sıra toplu saçlar da yapılabilecek saç modelleri arasındadır. Saçlarınızı ikiye ayırıp ayırdığınız saçları örün daha sonra sağdaki örgülü saçınızı sola, soldakini sağ tarafa güzel bir şekilde tutturduğunuzda sizlere örgülü ve son derece trend bir topuz modeli ortaya çıkmaktadır.

Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan saç modellerinin arasında saç örgülü modeller gelmektedir. Sizler de kuaföre gitmeden evde, kendi başınıza çok kolay ve kısa bir sürede trend saç modelleri elde edebilirsiniz. Bunun için gerekli olan malzemeler ise birkaç tane toka, maşa ya da tercihen düzleştiricilerdir.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
İlginizi Çekebilir
gri sac rengi kullananlar
80 Gümüş Giri Saç Modelleri Ve Evde Boyama ( Vİdeo )

Günümüzde klasik saç renklerinin aksine daha iddialı renkler...

kat kesimli saç modelleri
Uzun Saçlar İçin Değişik Kat Kat Kesimler

Uzun saçlarından vazgeçemeyen bayanlar için, uzun saçlarında hava...

x